Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > CBS1002405-RF4
Permintaan Quote
Melayu
6814974Image CBS1002405-RF4.Cosel
CBS1002405-RF4
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CBS1002405-RF4
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 5V
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    5V
  • Voltan - Pengasingan
    1.5kV
  • Voltan - Input (Min)
    18V
  • Voltan - Input (Max)
    36V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Pembekal Peranti Pakej
    Half Brick
  • Saiz / Dimensi
    2.44" L x 2.34" W x 1.54" H (62.0mm x 59.5mm x 39.2mm)
  • Siri
    CBS
  • Kuasa (Watt)
    100W
  • Pakej / Kes
    Half Brick
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 100°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    25 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Remote On/Off, OCP, OVP
  • kecekapan
    83%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 18V - 36V Input
  • Semasa - Output (Max)
    20A