Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > CBS100241R8-F2
Permintaan Quote
Melayu
693699Image CBS100241R8-F2.Cosel
CBS100241R8-F2
  • Nombor Bahagian
    CBS100241R8-F2
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 1.8V
  • Voltan - Output 1
    1.8V
  • Voltan - Pengasingan
    1.5kV
  • Voltan - Input (Min)
    18V
  • Voltan - Input (Max)
    36V
  • Saiz / Dimensi
    2.44" L x 2.34" W x 1.04" H (62.0mm x 59.5mm x 26.5mm)
  • Kuasa (Watt)
    42W
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 100°C (With Derating)
  • kecekapan
    71%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 23.4A 18V - 36V Input
  • Semasa - Output (Max)
    23.4A