Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > CBS100482R5-RF1
Permintaan Quote
Melayu
3887150Image CBS100482R5-RF1.Cosel
CBS100482R5-RF1
  • Nombor Bahagian
    CBS100482R5-RF1
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 2.5V
  • Voltan - Output 1
    2.5V
  • Voltan - Pengasingan
    1.5kV
  • Voltan - Input (Min)
    36V
  • Voltan - Input (Max)
    76V
  • Saiz / Dimensi
    2.46" L x 2.31" W x 1.04" H (62.5mm x 58.7mm x 26.5mm)
  • Kuasa (Watt)
    59W
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 100°C (With Derating)
  • kecekapan
    77%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 23.4A 36V - 76V Input
  • Semasa - Output (Max)
    23.4A