Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > DHS200A05
Permintaan Quote
Melayu
2410264Image DHS200A05.Cosel
DHS200A05
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DHS200A05
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 5V
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    5V
  • Voltan - Input (Min)
    60V
  • Voltan - Input (Max)
    160V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm)
  • Siri
    DHS
  • Kuasa (Watt)
    200W
  • Pakej / Kes
    8-DIP Module
  • Nama lain
    DHS200A05-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 100°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • kecekapan
    87%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 60V - 160V Input
  • Semasa - Output (Max)
    40A