Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > DHS250B12
Permintaan Quote
Melayu
250283Image DHS250B12.Cosel
DHS250B12
  • Nombor Bahagian
    DHS250B12
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 12V
  • Voltan - Output 1
    12V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input (Min)
    200V
  • Voltan - Input (Max)
    400V
  • Saiz / Dimensi
    2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm)
  • Siri
    DHS
  • pembungkusan
  • Pakej / Kes
    8-DIP Module
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 100°C (With Derating)
  • ciri-ciri
    Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
  • kecekapan
    88%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 21A 200V - 400V Input
  • Semasa - Output (Max)
    21A