Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > DHS50A24
Permintaan Quote
Melayu
6654289Image DHS50A24.Cosel
DHS50A24
  • Nombor Bahagian
    DHS50A24
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 24V
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 1
    24V
  • Voltan - Input (Min)
    60V
  • Voltan - Input (Max)
    160V
  • Saiz / Dimensi
    2.30" L x 1.47" W x 0.50" H (58.4mm x 37.3mm x 12.7mm)
  • Siri
    DHS
  • Kuasa (Watt)
    50W
  • Pakej / Kes
    6-DIP Module
  • Nama lain
    DHS50A24-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 100°C (With Derating)
  • kecekapan
    86%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 60V - 160V Input
  • Semasa - Output (Max)
    2.1A