Rumah > Produk > penapis > Power Line Modul Penapis > EAP-10-331
Permintaan Quote
Melayu
6889671Image EAP-10-331.Cosel
EAP-10-331
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    EAP-10-331
  • Penerangan
    LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHAS
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated DC
    250V
  • Voltan - Rated AC (Fasa ke Ground / Neutral)
    250V
  • Voltan - Rated AC
    250V
  • Style penamatan
    Terminal Block
  • Siri
    EAP
  • Nama lain
    EAP-10-331-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • inductance
  • Kekerapan - Beroperasi
  • Jenis penapis
    Single Phase
  • Semasa
    10A