Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > LEP100F-48-RT
Permintaan Quote
Melayu
2219487Image LEP100F-48-RT.Cosel
LEP100F-48-RT
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LEP100F-48-RT
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 48V
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    48V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input
    85 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Open Frame
  • Saiz / Dimensi
    8.74" L x 2.95" W x 1.38" H (222.0mm x 74.9mm x 35.1mm)
  • Siri
    LEP
  • Suhu Operasi
    -10°C ~ 70°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Beban minimum yang diperlukan
    No
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • kecekapan
    85%
  • Penerangan terperinci
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    2.1A