Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > LFP300F-30-CTY
Permintaan Quote
Melayu
954422Image LFP300F-30-CTY.Cosel
LFP300F-30-CTY
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LFP300F-30-CTY
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 30V
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    30V
  • Voltan - Pengasingan
    3kV
  • Voltan - Input
    85 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Open Frame
  • Saiz / Dimensi
    8.74" L x 3.74" W x 2.07" H (222.0mm x 95.0mm x 52.6mm)
  • Siri
    LF
  • Suhu Operasi
    -10°C ~ 70°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Beban minimum yang diperlukan
    No
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • kecekapan
    88%
  • Penerangan terperinci
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 30V 10A 85 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    10A