Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > MGS10483R3
Permintaan Quote
Melayu
1548076Image MGS10483R3.Cosel
MGS10483R3
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MGS10483R3
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 3.3V
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    3.3V
  • Voltan - Pengasingan
    1.5kV
  • Voltan - Input (Min)
    36V
  • Voltan - Input (Max)
    76V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm)
  • Siri
    MGS
  • pembungkusan
  • Pakej / Kes
    7-SIP Module
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Remote On/Off, OCP
  • kecekapan
    87%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.6A 36V - 76V Input
  • Semasa - Output (Max)
    2.6A