Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > PBA150F-12
Permintaan Quote
Melayu
4286924Image PBA150F-12.Cosel
PBA150F-12
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PBA150F-12
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 12V 150W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    12V
  • Voltan - Input
    85 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Open Frame
  • Siri
    PBA
  • Kuasa (Watt)
    150W
  • Nama lain
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Beban minimum yang diperlukan
    No
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    DC Input Capable, Universal Input
  • kecekapan
    86%
  • Penerangan terperinci
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 13A 85 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    13A
  • kelulusan
    CE, cURus, TUV
  • aplikasi
    ITE (Commercial)
PBA1500T-5-U
PBA1500T-5-U
Penerangan: AC/DC CONVERTER 5V
Pengilang: Cosel
PBA1500T-5-F4
PBA1500T-5-F4
Penerangan: AC/DC CONVERTER 5V
Pengilang: Cosel
PBA150F-12-CN1
PBA150F-12-CN1
Penerangan: AC/DC CONVERTER 12V
PBA150F-12-CRN
PBA150F-12-CRN