Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > SFS30242R5B
Permintaan Quote
Melayu
6588323Image SFS30242R5B.Cosel
SFS30242R5B
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SFS30242R5B
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER 2.5V
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    2.5V
  • Voltan - Pengasingan
    1.5kV
  • Voltan - Input (Min)
    18V
  • Voltan - Input (Max)
    36V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    1.52" L x 1.23" W x 0.31" H (38.7mm x 31.2mm x 8.0mm)
  • Siri
    SFS
  • Kuasa (Watt)
    23W
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2 (1 Year)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • kecekapan
    90%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 9A 18V - 36V Input
  • Semasa - Output (Max)
    9A