Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > AC DC Converters > TUHS5F12
Permintaan Quote
Melayu
550032Image TUHS5F12.Cosel
TUHS5F12
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TUHS5F12
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    12V
  • Voltan - Input
    85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
  • Jenis
    Enclosed
  • Saiz / Dimensi
    1.13" L x 0.69" W x 0.50" H (28.7mm x 17.5mm x 12.7mm)
  • Siri
    TUH
  • Kuasa (Watt)
    5W
  • Pakej / Kes
    6-DIP Module
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Peraturan beban
    100mV
  • Peraturan Line
    48mV
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    DC Input Capable, Universal Input
  • kecekapan
    82%
  • Penerangan terperinci
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 450mA 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
  • Semasa - Output (Max)
    450mA