Rumah > Produk > geganti > Pepejal Geganti Negeri > A24110-10
Permintaan Quote
Melayu
5104045Image A24110-10.Crydom
A24110-10
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    A24110-10
  • Penerangan
    SSR RELAY SPST-NO 110A 24-280V
  • Model ECAD
  • Voltan - Beban
    24V ~ 280V
  • Voltan - Input
    90 ~ 280VAC
  • Style penamatan
    Screw Terminal
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Siri
    1-110/125A
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Hockey Puck
  • Jenis output
    AC
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • beban Semasa
    110A
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck
  • Circuit
    SPST-NO (1 Form A)
A2410E
A2410E
Penerangan: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V