Rumah > Produk > geganti > Pepejal Geganti Negeri > A53TP25D-10
Permintaan Quote
Melayu
2887699Image A53TP25D-10.Crydom
A53TP25D-10
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    A53TP25D-10
  • Penerangan
    SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
  • Model ECAD
  • Voltan - Beban
    48V ~ 530V
  • Voltan - Input
    90 ~ 280VAC
  • Style penamatan
    Screw Terminal
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Siri
    53TP
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Module
  • Jenis output
    AC
  • Nama lain
    A53TP25D-10-ND
    CC2510
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • beban Semasa
    25A