Rumah > Produk > geganti > Pepejal Geganti Negeri > CMA48125-10
Permintaan Quote
Melayu
3442515Image CMA48125-10.Crydom
CMA48125-10
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CMA48125-10
  • Penerangan
    SSR RELAY SPST-NO 125A 48-530V
  • Model ECAD
  • Voltan - Beban
    48V ~ 530V
  • Voltan - Input
    90 ~ 140VAC
  • Style penamatan
    Screw Terminal
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Siri
    CMA48
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Hockey Puck
  • Jenis output
    AC
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • beban Semasa
    125A