Rumah > Produk > geganti > Pepejal Geganti Negeri > CWA4810-10
Permintaan Quote
Melayu
128060Image CWA4810-10.Crydom
CWA4810-10
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CWA4810-10
  • Penerangan
    SSR RELAY SPST-NO 10A 48-660V
  • Model ECAD
  • Voltan - Beban
    48V ~ 660V
  • Voltan - Input
    90 ~ 280VAC
  • Style penamatan
    Screw Terminal
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Siri
    CW48
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Hockey Puck
  • Jenis output
    AC
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • beban Semasa
    10A