Rumah > Produk > geganti > Pepejal Geganti Negeri > CXE480D5R
Permintaan Quote
Melayu
3147154Image CXE480D5R.Crydom
CXE480D5R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CXE480D5R
  • Penerangan
    SSR RELAY SPST-NO 5A 48-660V
  • Model ECAD
  • Voltan - Beban
    48V ~ 660V
  • Voltan - Input
    15 ~ 32VDC
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Pembekal Peranti Pakej
    4-SIP
  • Siri
    CX
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    4-SIP
  • Jenis output
    AC
  • Nama lain
    CC2289
    CXE480D5R-ND
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    5 Weeks
  • beban Semasa
    5A