Rumah > Produk > geganti > Pepejal Geganti Negeri > D24125-10
Permintaan Quote
Melayu
1194206Image D24125-10.Crydom
D24125-10
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    D24125-10
  • Penerangan
    SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V
  • Model ECAD
  • Voltan - Beban
    24V ~ 280V
  • Voltan - Input
    3 ~ 32VDC
  • Style penamatan
    Screw Terminal
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Siri
    1-110/125A
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Hockey Puck
  • Jenis output
    AC
  • Nama lain
    CC2148
    D24125-10-ND
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Pengilang Standard Lead Time
    5 Weeks
  • beban Semasa
    125A
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck
  • Circuit
    SPST-NO (1 Form A)
D2425D
D2425D
Penerangan: SSR RELAY SPST-NO 25A 24-280V
Pengilang: Crydom
D24110PG
D24110PG
Penerangan: RELAY SSR 24-280V
Pengilang: Crydom
D2425
D2425