Rumah > Produk > geganti > Penceramah (pepejal negeri) > DP4RSB60E40B5
Permintaan Quote
Melayu
6017665Image DP4RSB60E40B5.Crydom
DP4RSB60E40B5
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DP4RSB60E40B5
  • Penerangan
    RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 32V
  • Model ECAD
  • Voltan - Beban
    1 ~ 48 V
  • Voltan - Input
    18 ~ 32VDC
  • Style penamatan
    Screw Terminal
  • Siri
    DP
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Hockey Puck
  • Jenis output
    DC
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • beban Semasa
    40A