Rumah > Produk > geganti > Penceramah (pepejal negeri) > DR2260D30WRJ
Permintaan Quote
Melayu
667312Image DR2260D30WRJ.Crydom
DR2260D30WRJ
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DR2260D30WRJ
  • Penerangan
    RELAY SSR 600V 30A DIN RAIL
  • Model ECAD
  • Voltan - Beban
    48 ~ 600 V
  • Voltan - Input
    4 ~ 32VDC
  • Style penamatan
    Elevator Screw Terminal
  • Siri
    DR22
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    SSR with Integrated Heat Sink
  • Jenis output
    AC
  • pemasangan Jenis
    DIN Rail
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • beban Semasa
    30A