Rumah > Produk > geganti > Pepejal Geganti Negeri > DR4560D60RPJ
Permintaan Quote
Melayu
2920116Image DR4560D60RPJ.Crydom
DR4560D60RPJ
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
12+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DR4560D60RPJ
  • Penerangan
    SSR RELAY SPST-NO 60A 48-600V
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Beban
    48V ~ 600V
  • Voltan - Input
    4 ~ 32VDC
  • Style penamatan
    Spring Terminal
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Siri
    DR45
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    SSR with Integrated Heat Sink
  • Jenis output
    AC
  • pemasangan Jenis
    DIN Rail
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • beban Semasa
    60A