Rumah > Produk > geganti > Pepejal Geganti Negeri > DRC3R40E400
Permintaan Quote
Melayu
821949
DRC3R40E400
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DRC3R40E400
  • Penerangan
    SOLID STATE RELAY 48-415 VAC
  • Siri
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    3 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    DRC3R40E400
  • berkembang Penerangan
    Solid State
  • Penerangan
    SOLID STATE RELAY 48-415 VAC
DRC3R40A420
DRC3R40A420
Penerangan: REV 400V 7.6A 230 VAC 2NO