Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Thyristor - SCR - Modul > F1827SD1600
Permintaan Quote
Melayu
F1827SD1600
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    F1827SD1600
  • Penerangan
    MODULE SCR/DIODE 25A 600VAC
  • Model ECAD
  • Voltan - Off Negeri
    1.6kV
  • Voltan - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    3V
  • struktur
    Series Connection - All SCRs
  • Siri
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Module
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Bilangan SCR, Diod
    2 SCRs
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    SCR Module 1.6kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module
  • Semasa -. Bukan Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
    400A @ 60Hz
  • Semasa - Gate Trigger (IGT) (Max)
    150mA