Rumah > Produk > geganti > Pepejal Geganti Negeri > GNR10DHZ
Permintaan Quote
Melayu
5285759Image GNR10DHZ.Crydom
GNR10DHZ
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    GNR10DHZ
  • Penerangan
    SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
  • Model ECAD
  • Voltan - Beban
    24V ~ 280V
  • Voltan - Input
    4 ~ 32VDC
  • Style penamatan
    Screw Terminal
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Siri
    GNR
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Module
  • Jenis output
    AC, Zero Cross
  • Nama lain
  • pemasangan Jenis
    DIN Rail
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • beban Semasa
    10A