Rumah > Produk > geganti > Pepejal Geganti Negeri > GNR35DHR
Permintaan Quote
Melayu
1797875Image GNR35DHR.Crydom
GNR35DHR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    GNR35DHR
  • Penerangan
    SSR RELAY SPST-NO 35A 48-600V
  • Model ECAD
  • Voltan - Beban
    48V ~ 600V
  • Voltan - Input
    4 ~ 32VDC
  • Style penamatan
    Screw Terminal
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Siri
    GNR
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Module
  • Jenis output
    AC
  • pemasangan Jenis
    DIN Rail
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • beban Semasa
    35A