Rumah > Produk > geganti > Pepejal Geganti Negeri > HS201DR-10PCV2450
Permintaan Quote
Melayu
HS201DR-10PCV2450
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    HS201DR-10PCV2450
  • Penerangan
    SSR RELAY SPST-NO 35A 100-240V
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Beban
    100V ~ 240V
  • Voltan - Input
    2 ~ 10VDC
  • Style penamatan
    Screw Terminal
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Siri
    HS
  • Status RoHS
    RoHS Compliant
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Hockey Puck with Heat Sink
  • Jenis output
    AC, Proportional Control
  • pemasangan Jenis
    DIN Rail
  • Pengilang Standard Lead Time
    7 Weeks
  • beban Semasa
    35A