Rumah > Produk > geganti > Pepejal Geganti Negeri > LVD75A80H
Permintaan Quote
Melayu
4741833Image LVD75A80H.Crydom
LVD75A80H
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LVD75A80H
  • Penerangan
    SSR RELAY SPST-NO 80A 3-75V
  • Model ECAD
  • Voltan - Beban
    3V ~ 75V
  • Voltan - Input
    11 ~ 11.5VDC
  • Style penamatan
    Screw Terminal
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Siri
    LVD
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Hockey Puck
  • Jenis output
    DC
  • Dalam Negeri Rintangan (Max)
    8 mOhms
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • beban Semasa
    80A