Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Thyristor - SCR - Modul > M5010015FV
Permintaan Quote
Melayu
2378557Image M5010015FV.Crydom
M5010015FV
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    M5010015FV
  • Penerangan
    MODULE POWER 100A 1200V SCR CC
  • Model ECAD
  • Voltan - Off Negeri
    1.2kV
  • Voltan - Gate Trigger (Vgt) (Max)
    3V
  • struktur
    Bridge, Single Phase - SCRs/Diodes (Layout 1)
  • Siri
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Module
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Bilangan SCR, Diod
    2 SCRs, 2 Diodes
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    SCR Module 1.2kV Bridge, Single Phase - SCRs/Diodes (Layout 1) Chassis Mount Module
  • Semasa -. Bukan Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
    1500A @ 60Hz
  • Semasa - Gate Trigger (IGT) (Max)
    150mA