Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Perlengkapan > M5060CC600
Permintaan Quote
Melayu
M5060CC600
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    M5060CC600
  • Penerangan
    DIODE MODULE 600V 60A
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1.35V @ 60A
  • Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
    600V
  • Pembekal Peranti Pakej
    Module
  • Speed
    Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
  • Siri
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Module
  • Suhu operasi - Junction
    -40°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jenis diod
    Standard
  • Konfigurasi diod
    1 Pair Common Cathode
  • Penerangan terperinci
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 600V 60A (DC) Chassis Mount Module
  • Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode)
    60A (DC)