Rumah > Produk > Sensor, transduser > Sensor tekanan, Transducers > IPSLUAT-AP010-5
Permintaan Quote
Melayu
6731443Image IPSLUAT-AP010-5.Cynergy3
IPSLUAT-AP010-5
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    IPSLUAT-AP010-5
  • Penerangan
    PRESSURE TRANS 0-10PSIA 4-20MA
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    9 V ~ 32 V
  • Style penamatan
    Connector
  • Siri
    IPSLUAT
  • Jenis tekanan
    Absolute
  • Port Style
    Threaded
  • Port Saiz
    Male - 1/4" (6.35mm) NPT
  • Pakej / Kes
    Cylinder, Threaded
  • Jenis output
    Analog Current
  • Pengeluaran
    4 mA ~ 20 mA
  • Nama lain
    IPSLUAT-AP010-5-ND
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 80°C
  • pengendalian tekanan
    10 PSI (68.95 kPa)
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Tekanan maksimum
    75 PSI (517.11 kPa)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Amplified Output, Temperature Compensated
  • Penerangan terperinci
    Pressure Sensor 10 PSI (68.95 kPa) Absolute Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder, Threaded
  • Ketepatan
    ±0.5%