Rumah > Produk > Sensor, transduser > Float, Level Sensor > SSF67A25B200
Permintaan Quote
Melayu
7004784Image SSF67A25B200.Cynergy3
SSF67A25B200
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SSF67A25B200
  • Penerangan
    DL LVL FLOATSW 227MM TOTAL L
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    120VDC, 250VAC
  • Jenis
    Liquid
  • Tukar digunakan bagi menggerakkan Level
    0.984", 7.874" (25mm, 200mm)
  • Siri
    SSF67
  • Jenis output
    Switch (2) (Single Float)
  • Konfigurasi output
    SPST-NO, SPST-NC
  • Suhu Operasi
    135°C
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, M16x2 Thread
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Minimum cecair Graviti Tentu
    0.8
  • Bahan - Housing & Prism
    316 Stainless Steel
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    Liquid Level Sensor Switch (2) (Single Float) SPST-NO, SPST-NC Output Panel Mount, M16x2 Thread
  • Semasa
    600mA