Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > AC DC Converters > P33-150SAX
Permintaan Quote
Melayu
P33-150SAX
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    P33-150SAX
  • Penerangan
    AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    150V
  • Voltan - Input
    115 ~ 220 VAC
  • Jenis
    Enclosed
  • Saiz / Dimensi
    3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm)
  • Siri
    P3
  • Pakej / Kes
    7-DIP Module
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 71°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    4 Weeks
  • Peraturan beban
    0.2%
  • Peraturan Line
    0.05%
  • ciri-ciri
    SCP
  • kecekapan
  • Penerangan terperinci
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 150V 35mA 115 ~ 220 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    35mA
  • kelulusan
    CE, cURus, UL
  • aplikasi
    ITE (Commercial)
P33-150S
P33-150S
Penerangan: AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT
Pengilang: Daburn
P33-12T
P33-12T
Penerangan: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT