Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > AC DC Converters > P35-180SX
Permintaan Quote
Melayu
P35-180SX
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    P35-180SX
  • Penerangan
    AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    180V
  • Voltan - Input
    105 ~ 125 VAC
  • Jenis
    Enclosed
  • Saiz / Dimensi
    3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm)
  • Siri
    P3
  • Pakej / Kes
    7-DIP Module, 5 Leads
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 71°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    4 Weeks
  • Peraturan beban
    0.2%
  • Peraturan Line
    0.1%
  • ciri-ciri
    SCP
  • kecekapan
  • Penerangan terperinci
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 180V 80mA 105 ~ 125 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    80mA
  • kelulusan
    CE, cURus, UL
  • aplikasi
    ITE (Commercial)
P35-1AX
P35-1AX
Penerangan: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
Pengilang: Daburn
P35-1X
P35-1X