Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > CA0001R2000JS70
Permintaan Quote
Melayu
5552011Image CA0001R2000JS70.Dale / Vishay
CA0001R2000JS70
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CA0001R2000JS70
  • Penerangan
    RES 0.2 OHM 1W 5% AXIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±600ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.170" Dia x 0.460" L (4.32mm x 11.68mm)
  • Siri
    CA
  • Mod panel
    200 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    CA0001R 00JS70
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 275°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    36 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    200 mOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Wirewound