Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > CPL07R0100FE14
Permintaan Quote
Melayu
2056439Image CPL07R0100FE14.Dale / Vishay
CPL07R0100FE14
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CPL07R0100FE14
  • Penerangan
    RES 0.01 OHM 7W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±300ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm)
  • Siri
    CPL
  • Mod panel
    10 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    7W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 275°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    10 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound