Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > CW00525R00JS73
Permintaan Quote
Melayu
4193565Image CW00525R00JS73.Dale / Vishay
CW00525R00JS73
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    CW00525R00JS73
  • Penerangan
    RES 25 OHM 6.5W 5% AXIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±30ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.22mm)
  • Siri
    CW
  • Mod panel
    25 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    6.5W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    CWD-25TR
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 350°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    17 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Moisture Resistant
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    25 Ohms ±5% 6.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound