Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > IDCP3020ER331M
Permintaan Quote
Melayu
IDCP3020ER331M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    IDCP3020ER331M
  • Penerangan
    FIXED IND 330UH 400MA 1.26 OHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    IDCP-3020
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1kHz
  • inductance
    330µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.217" (5.50mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    330µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 1.26 Ohm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    1.26 Ohm Max
  • Rating Semasa
    400mA