Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > IHB5EB331K
Permintaan Quote
Melayu
IHB5EB331K
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
16+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    IHB5EB331K
  • Penerangan
    IHB-5 330 10% EB E2
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    1.600" Dia (40.64mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    IHB
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
  • Pakej / Kes
    Radial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 130°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1kHz
  • inductance
    330µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.450" (36.83mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    330µH Unshielded Wirewound Inductor 7.3A 49 mOhm Max Radial
  • DC Rintangan (DCR)
    49 mOhm Max
  • Rating Semasa
    7.3A