Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > IHD3EB151L
Permintaan Quote
Melayu
5941344Image IHD3EB151L.Dale / Vishay
IHD3EB151L
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
190+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    IHD3EB151L
  • Penerangan
    FIXED IND 150UH 1.6A 129 MOHM TH
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±15%
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.460" Dia x 0.900" L (11.68mm x 22.86mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    IHD
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1kHz
  • inductance
    150µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    150µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6A 129 mOhm Max Axial
  • DC Rintangan (DCR)
    129 mOhm Max
  • Rating Semasa
    1.6A
  • Semasa - Ketepuan
    1.4A