Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > IM02EB3R9K
Permintaan Quote
Melayu
IM02EB3R9K
  • Nombor Bahagian
    IM02EB3R9K
  • Penerangan
    IM-2 3.9 10% EB E2
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
  • Q @ Freq
    45 @ 7.9MHz
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    7.9MHz
  • inductance
    3.9µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    80MHz
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    3.9µH Unshielded Molded Inductor 250mA 1 Ohm Max Axial
  • DC Rintangan (DCR)
    1 Ohm Max
  • Rating Semasa
    250mA