Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > IM04ST201J
Permintaan Quote
Melayu
IM04ST201J
  • Nombor Bahagian
    IM04ST201J
  • Penerangan
    IM-4 200 5% RJ4
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
  • Q @ Freq
    65 @ 790kHz
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Bahan - Teras
    Iron
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    790kHz
  • inductance
    200µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    6.5MHz
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    200µH Unshielded Molded Inductor 106mA 7.1 Ohm Max Axial
  • DC Rintangan (DCR)
    7.1 Ohm Max
  • Rating Semasa
    106mA