Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > IM06ST151K
Permintaan Quote
Melayu
IM06ST151K
  • Nombor Bahagian
    IM06ST151K
  • Penerangan
    IM-6 150 10% RJ4
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
  • Q @ Freq
    65 @ 790kHz
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    790kHz
  • inductance
    150µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    5.4MHz
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    150µH Unshielded Molded Inductor 118mA 5.8 Ohm Max Axial
  • DC Rintangan (DCR)
    5.8 Ohm Max
  • Rating Semasa
    118mA