Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ISC1008ER681M
Permintaan Quote
Melayu
ISC1008ER681M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
750+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ISC1008ER681M
  • Penerangan
    FIXED IND 680UH 30MA 24 OHM SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.142" L x 0.142" W (3.60mm x 3.60mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    ISC-1008
  • penilaian
  • Q @ Freq
    30 @ 1MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    1MHz
  • inductance
    680µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.106" (2.70mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    1.8MHz
  • Penerangan terperinci
    680µH Shielded Wirewound Inductor 30mA 24 Ohm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    24 Ohm Max
  • Rating Semasa
    30mA