Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ISC1210BN330J
Permintaan Quote
Melayu
726479Image ISC1210BN330J.Dale / Vishay
ISC1210BN330J
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    ISC1210BN330J
  • Penerangan
    FIXED IND 33UH 115MA 5.1 OHM SMD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 2.52MHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    2.52MHz
  • inductance
    33µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    14.5MHz
  • Penerangan terperinci
    33µH Shielded Wirewound Inductor 115mA 5.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    5.1 Ohm Max
  • Rating Semasa
    115mA