Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ISC1210BN82NK
Permintaan Quote
Melayu
1968733Image ISC1210BN82NK.Dale / Vishay
ISC1210BN82NK
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    ISC1210BN82NK
  • Penerangan
    FIXED IND 82NH 460MA 450 MOHM
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
  • Q @ Freq
    38 @ 50MHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bahan - Teras
    Non-Magnetic
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    50MHz
  • inductance
    82nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    900MHz
  • Penerangan terperinci
    82nH Shielded Wirewound Inductor 460mA 450 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    450 mOhm Max
  • Rating Semasa
    460mA