Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ISC1210ER270K
Permintaan Quote
Melayu
6675731Image ISC1210ER270K.Dale / Vishay
ISC1210ER270K
Dalam stok
2000+
  • Nombor Bahagian
    ISC1210ER270K
  • Penerangan
    FIXED IND 27UH 125MA 3.3 OHM SMD
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 2.52MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    2.52MHz
  • inductance
    27µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    14.5MHz
  • Penerangan terperinci
    27µH Shielded Wirewound Inductor 125mA 3.3 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    3.3 Ohm Max
  • Rating Semasa
    125mA