Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ISC1210ERR12J
Permintaan Quote
Melayu
2840094Image ISC1210ERR12J.Dale / Vishay
ISC1210ERR12J
  • Nombor Bahagian
    ISC1210ERR12J
  • Penerangan
    FIXED IND 120NH 630MA 200 MOHM
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
  • Q @ Freq
    40 @ 25.2MHz
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    25.2MHz
  • inductance
    120nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    500MHz
  • Penerangan terperinci
    120nH Shielded Wirewound Inductor 630mA 200 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    200 mOhm Max
  • Rating Semasa
    630mA