Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ISC1210SY120J
Permintaan Quote
Melayu
3787334Image ISC1210SY120J.Dale / Vishay
ISC1210SY120J
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ISC1210SY120J
  • Penerangan
    FIXED IND 12UH 175MA 2.3 OHM SMD
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    1210
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    ISC-1210
  • penilaian
  • Q @ Freq
    30 @ 2.52MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1210 (3225 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Iron Powder
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    2.52MHz
  • inductance
    12µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    24MHz
  • Penerangan terperinci
    12µH Shielded Wirewound Inductor 175mA 2.3 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    2.3 Ohm Max
  • Rating Semasa
    175mA