Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ISC1210SY1R8K
Permintaan Quote
Melayu
6675067Image ISC1210SY1R8K.Dale / Vishay
ISC1210SY1R8K
  • Nombor Bahagian
    ISC1210SY1R8K
  • Penerangan
    FIXED IND 1.8UH 350MA 850 MOHM
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 7.96MHz
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    7.96MHz
  • inductance
    1.8µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    85MHz
  • Penerangan terperinci
    1.8µH Shielded Wirewound Inductor 350mA 850 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    850 mOhm Max
  • Rating Semasa
    350mA